KROMĚŘÍŽ 15.–21.8.2010

Víte, že…

27. 5. 2010 17:31
Rubrika: Info
 • Celostátní setkání animátorů se nekoná poprvé?
 • v tomto roce to bude již 5. Celostátní setkání animátorů?
 • poslední Celostátní setkání animátorů se konalo v roce 2006 v Litomyšli?

 

Někteří z těch, kteří se zúčastnili setkání animátorů v Litomyšli se s námi podělili, jak byli spokojeni a co v nich setkání zanechalo...

 

 • V Litomyšli to bylo super pro svoji jedinečnou atmosféru. Nebylo tam tak přelidněno jako na celostátních setkáních mládeže.
  Pavla G.

 

 • V Litomyšli v roce 2006  jsem byl na celém CSA. Moc se mi tam líbilo. Popsal bych to jako nabitější a komornější celostátní setkání mládeže.                                    
  Jarda M.

 

 • Velmi se mi líbilo, jak byli "přípraváci" dobře sehraní a tvořili naprosto úžasnou partu, která mohla dál vést ostatní. Dobrý byl i ponechaný prostor pro rozhovory a nová přátelství.                                                                                          
  Bára B.

 

 • CSA 2006 v Litomyšli bylo plné dynamiky, elánu, radosti, zajímavých přednášek a také setkání s novými lidmi mého věku a v neposlední řadě také s Bohem. Doporučuji všem, kteří chtějí oživit svoji každodenní víru (více ji poznat a prožít naplno), hledají smysl svého života a také chtějí obnovit svůj vztah k Bohu.
  Jana P.

 • Litomyšl bylo setkání, na které se nezapomíná. Mělo svou zvláštní atmosféru, protože se ho zúčastnili lidé s podobným cílem a zájmem - jako animátoři sloužit mladým. Vyměňovali jsme si své poznatky a zážitky, předávali si mezi sebou zkušenosti, a obsazení v počtu "pouze" ;-) několik set účastníků nebylo vůbec na škodu - více jsme se mezi sebou poznali a v malých skupinkách se dalo diskutovat. Byl to dobře využitý čas - člověk se nejen pobavil, ale i něčemu přiučil, zkrátka - lze jen doporučit :-)
  Marie N.

 • Nejvíce se mi líbily společné modlitby ve skupinkách, které mě velice obohatily. Nezapomenutelný byl výlet na nedalekou zříceninu Roštejn, kde jsme si v kapli zazpívali a také odpočinuli v přírodě.
  Věrka P.

 

 • Na CSA v Litomyšli se mi nejvíc líbilo, že to nebyla taková masovka a člověk mohl být blíž hostům setkání a i práce ve skupinkách byla více osobnější. Tedy mám z toho setkání spoustu nových přátel.
  Jiří J.

 

 • Když jsem před třemi lety odjížděla do Litomyšle na CSA, byla jsem plná očekávání. Právě jsem dokončila kurz animátorů a poslední pokyny našich vedoucích zněly: "Nenechte se zlákat do přípravného týmu, těch si ještě užijete. Jeďte to prožít naplno, je to pro vás!" A tak jsem jela. Nejkrásnější pro mě byly večery modliteb, už opravdu netuším, jak se to tenkrát jmenovalo. Ale každý měl možnost najít si tu svoji cestu k Bohu. Tu která mu pro rozhovor s ním nejlépe vyhovuje. Já jsem Boha našla v tanci. Tancovat opravdu neumím, ale modlitba tancem byla něco zcela jiného. Právě tam jsem opravdu naplno zažila Boží přítomnost. Věřím tomu, že i tentokrát v Kroměříži k tomu bude mnoho příležitostí a je jen na nás, abychom do toho šli naplno! :)
  Johanka S.

 

 

Zobrazeno 906×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona